KONST / Litografier / Färglitografi 9794164
nr 979 4164
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Färglitografi, Georges Braque (1882-1963), båtar på strand, signerad i trycket, motivet: 25x63
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:17:23
7/9 05:06:05
Georges Braque
Läs mer om Georges Braque